Vouge element systemu modułowego HU – puf uniwersalny

Salon - miejsce relaksu, spotkań z bliskimi i przestrzeń codziennego użytku – odpoczynku i rozrywki. W jego sercu możesz ustawić kilka sof i foteli lub… osobiście zaprojektowany narożnik modułowy Vouge, uwzględniający potrzeby Twojej rodziny i możliwości wnętrza.

Jakie zakończenie mebla wybrać? Czy postawić na podłokietnik, bok maskujący, a może wybrać praktycznego pufa, element HU narożnika Vouge? To rozwiązanie dla tych, którzy lubią się zwinąć na narożniku lub - dla odmiany - wyciągnąć się i wygodnie obejrzeć film. Jej siedzisko wypełniono pianką oraz podwójną sprężyną: bonell i falistą, co zapewnia wysoką jakość i wygodę.

Element modułowy o wymiarach 101 x 92 x 44 cm jest nietapicerowany z jednej strony, dlatego istnieje konieczność dołączenia jej do innego modułu, może sofy lub recamiry?  

Element narożnika Vouge puf HU doskonale wykończy mebel modułowy, tworząc komfortowe miejsce wypoczynkowe. Możesz go zestawić z sofą (z funkcją spania i z pojemnikiem na pościel), z otomaną lub elementem narożnym. Zestawiaj ze sobą poszczególne elementy i twórz narożnik dopasowany do wnętrza i Twoich potrzeb.

 

Cechy szczególne mebla:
• Element systemu modułowego
Wymiary
Głębokość 92 cm
Szerokość 101 cm
Wysokość 44 cm
Waga 24 kg
Do pobrania