Kuchnia modułowa Family Line Older – tradycja młoda duchem

W codziennym pędzie łatwo często zapominamy o odpoczynku. Warto zwolnić, usiąść wygodnie w kuchni, poczuć aromat gotującej się herbaty czy parującego kakao. Kiedy zatrzymujesz czas tylko dla siebie, ważny jest wystrój, jakim się otaczasz. W ponadczasowej kuchni Family Line Older magia tradycji pozwoli Ci się zrelaksować i zapomnieć o troskach.

Proste linie frezów dodają frontom harmonii i szyku. Dzięki temu stają się one esencją klasycznej kuchni. Występują one w dwóch wersjach kolorystycznych: biały canadian oraz trufla mat. Tak ponadczasowe barwy wprowadzą do wnętrza nutę dostojności, zwłaszcza jeśli dobierzesz uchwyt w klasycznym stylu. Do frontów dopasowujesz odcień korpusów oraz blatów – możesz tworzyć wiele kombinacji i niebanalnych połączeń. Masz już wizję? Jeśli dopiero szukasz pomysłu, zajrzyj do katalogu, gdzie znajdziesz przykładowe aranżacje kuchni modułowej.

Linia Family Line Older dba nie tylko o estetykę, lecz także funkcjonalność Twojego pomieszczenia. Znajdziesz w niej liczne udogodnienia, które pozwolą Ci zorganizować pomieszczenie i uczynić je miejscem, gdzie aż chce się pracować.

Do pobrania