Kuchnia modułowa Family Line Pesen 2 – perfekcyjne dopasowanie w stylowej odsłonie

W niektórych pomieszczeniach aranżacja nowoczesnej kuchni może być wyzwaniem. Mały metraż, nietypowy rozkład instalacji czy niedoskonałości ścian utrudniają Ci zadanie. Dzięki programowi 3D Creator wszystko stanie się jednak proste. Z linią Family Line Pesen 2 wykreujesz stylowe pomieszczenie, które zachwyci Ciebie i Twoich gości nowoczesnym designem.

Nośnikiem piękna tej linii jest delikatne ułożenie słojów, które wprowadzi do Twojej kuchni modułowej szlachetną nutę. Nie straci ona jednocześnie na nowoczesności. Możesz wybrać fronty w odcieniu dąb sonoma lub dąb sonoma brąz. Decydujesz również o barwie korpusów oraz blatów – wiele możliwości zestawień kolorystycznych z pewnością przyniesie nowe pomysły.

Nowoczesność kuchni modułowej przejawia się także w ergonomicznych rozwiązaniach, dzięki którym idealnie dopasujesz zabudowę do Twojego pomieszczenia. Regulowane nóżki szafek zapewnią przyczepność i dopasują się do każdej nierówności podłogi. Listwy przy blatach poradzą sobie zaś z krzywizną ścian.

Do pobrania