Figurka ceramiczna, kolor srebrny – ""dziki lokator"" w Twoim mieszkaniu

Lubisz klimat etniczne, afrykańskie i motywy zwierzęce we wnętrzach? A może chcesz urozmaicić nieco styl klasyczny, glamour czy dodać do nowoczesnego wnętrza blasku? Do wystylizowania mieszkania w takim stylu będziesz potrzebować figurki ceramicznej w srebrnym kolorze. Otwórz swój dom i daj zamieszkać w nim temu nietypowemu, rzadko spotykanemu zwierzakowi!

Jego nietypowe, połyskujące “umaszczenie” oznacza, że jest on cenny. Ozdoba z ceramiki będzie pasować świetnie do salonu (na stół czy regał), a także do sypialni (na komodę, biurko i nocny stolik). Figurka pomalowana na srebrno będzie świetnym dodatkiem w pomieszczeniach pomalowanych na stonowane, chłodne kolory.

Zwierzak stoi na solidnej podstawie, ma długą szyję i smukły dziub. Jest niewielki i szczupły. Ma wymiary 15,5 x 5,5 cm i waży niecałe 40 dekagramów. Ma niewielkie wymagania – wystarczy, że raz na jakiś czas go odkurzysz i zapewnisz mu towarzystwo w postaci kilku innych ozdób. Świetnie dogada się np. z ceramicznym słoniem. Zaopiekuj się nim! Na pewno znajdziesz dla niego miejsce w swoim mieszkaniu.

Wymiary
Waga 0.327 kg
Do pobrania