Ozdoba, która nada blasku każdemu pomieszczeniu

Figurka dekoracyjna w kształcie dłoni to idealna ozdoba do salonu. Może również stać w pokoju dziennym, sypialni, gabinecie i wielu innych pomieszczeniach. Nadaje wyjątkowego charakteru wnętrzom w stylu glamour, ale będzie pasować również do pomieszczeń klasycznych, nowoczesnych, a nawet loftowych.

Samodzielnie stanowi bardzo oryginalną dekorację, ale może też stać się praktycznym stojakiem na biżuterię. Pierścionki, łańcuszki, czy bransoletki zyskają godną siebie oprawę!

Ozdobna figurka-dłoń zrobiona jest z dobrej jakości, trwałej ceramiki. Jej kształt do złudzenia przypomina smukłą dłoń, która dzięki połączonym palcom zyskuje na dynamicznym wyrazie. Kolor figurki to srebro, dzięki czemu nadaje się ona doskonale do aranżacji w stylu glamour. Wymiary figurki wynoszą: 9,5 × 7 × 25,5 cm.

Srebrna ozdobna dłoń będzie się świetnie prezentować w salonie, w którym stawia się na kolor czarny, np. może to być czarne obicie sofy bądź bardzo ciemne meble. Idealna do nieco chłodniejszych kolorystycznie wystrojów.

Wymiary
Długość 9,5 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 25,5 cm
Waga 0.387 kg
Do pobrania