Figurka dekoracyjna Astronauta | Intesi

Dodaj charakteru swojemu wnętrzu dzięki tej wyjątkowej ceramicznej figurce dekoracyjnej od Intesi. Kształt astronauty i wykończenie na wysoki połysk w dwóch pasujących kolorach nadają jej szczególnego uroku. Występuje w różnych kolorach i pozycjach, dzięki czemu możesz dostosować swoją własną ekspozycję!

Szukasz sposobu na ożywienie swojej przestrzeni? Dodaj trochę kosmicznego stylu dzięki naszej figurce dekoracyjnej Astronauta! Wyjątkowa figurka z pewnością przyciągnie uwagę w każdym miejscu. Wykonana z ceramiki i wykończona na wysoki połysk dwukolorowym wzorem, który łączy się ze sobą w celu uzyskania przyciągającego wzrok wykończenia, nasza figurka Astronauty jest idealnym dodatkiem do każdego niekonwencjonalnego wnętrza. Co najlepsze, jest dostępna w różnych kolorach i pozycjach, dzięki czemu można je połączyć dostosować do własnych upodobań.

O tym warto pamiętać!

  • Wykonanie z wysokiej jakości ceramiki, zapewnia starannie wykonany przedmiot, którym można się cieszyć przez wiele lat.
  • Przyciągający wzrok design z wykończeniem na wysoki połysk w dwóch kontrastujących kolorach, które czynią go wyjątkowym i atrakcyjnym.
  • Wszechstronna dekoracja, którą można umieścić w dowolnym miejscu w domu, nadając jej modny charakter.

 

Wymiary
Długość 6,5 cm
Głębokość 6,5 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania