Elementy fauny i flory w nowoczesnych sposobach dekorowania pomieszczeń

Figurka ptaka nawiązuje do najmodniejszych trendów, które stawiają w nadchodzących sezonach na silne inspiracje naturą. Już nie tylko liście, kwiaty i zwierzęce printy, ale także ptaki obecne są w aranżacjach współczesnych wnętrz.

Ptaszek przywodzi na myśl letnie i wiosenne klimaty, czas wolności i swobody. To powiew miłych wspomnień, zamknięty we wnętrzu. Figurka oddaje klimat pomieszczeń klasycznych, eklektycznych, glamour i rustykalnych. Idealna do salonu, ale nie tylko. Pasuje do każdego pomieszczenia w domu.

Ptak wykonany jest z wytrzymałej ceramiki, która dodatkowo oddaje dekoracyjny wyraz tego wyjątkowego bibelotu. Wyraźnie wyszczególnione skrzydła i wyciągnięta szyja nadają figurze lekkości. Ptak jest w kolorze czarnym z ozdobnymi złoceniami na dziobku, skrzydłach i ogonie. Jego wymiary wynoszą: 7,5 × 6 × 20,5 cm.

Ciekawie może wyglądać kompozycja, w której zestawimy czarną i białą figurkę ptaka. Ceramiczny ptak będzie się wyróżniał na kolorowym tle lub w towarzystwie np. zdjęć w złoconych ramkach.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 0.099 kg
Do pobrania