Wiosenny klimat twojego salonu niezależnie od pory roku!

Ozdoba taka, jak ta ptasia figurka, nieodparcie kojarzy się z wiosną. Nadaje pomieszczeniu przytulnej aury, a jednocześnie przyciąga uwagę nietypowym podejściem do wystroju wnętrza. Nietypowym, gdyż ptaki jako ozdoba nie są aż tak często wykorzystywane w wystroju wnętrz. Jeżeli chcesz, by Twój salon się wyróżniał, stawiaj na ozdoby inspirowane fauną i florą i motywami z nimi związanymi. Ta ozdoba pasuje do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu. Idealna do pomieszczeń nowoczesnych, klasycznych, a nawet loftowych.

Figurka ptaka wykonana została z wytrzymałych, solidnych i dobrej jakości materiałów. Przedstawia siedzącego ptaszka z zaznaczonymi skrzydłami i nieco wzniesioną głową.

Srebrny kolor dekoracji będzie świetnie pasował do wystroju w chłodniejszych, stonowanych barwach, choć odnajdzie się też w czarno – białych stylizacjach. Wymiary wynoszą : 7,5 × 6 × 20,5 cm.

Srebrny ptak będzie pasował do wnętrz, w których znajdują się meble z metalowymi i chromowanymi elementami. Podkreśli chłodną kolorystykę wnętrz – np. w odcieniach grafitu i szarości.