Filiżanka ze spodkiem Manhattan NBC 200 ml – kawa w eleganckiej oprawie

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, na pewno wiesz, że na jej smak wpływają najmniejsze detale: jej rodzaj, pochodzenie, sposób parzenia, a nawet temperatura czy stopień twardości wody. Tego typu szczegóły ważne są też przy serwowaniu wysokiej jakości herbaty.

Zarówno kawa, jak i herbata smakują zdecydowanie lepiej, jeśli są pite z ulubionego naczynia. Stylowa biała filiżanka ze spodkiem Manhattan znakomicie uzupełni wyposażenie kuchni i salonu w stylu wabi-sabi, boho, paryskim, japandi czy też eklektycznym. Półokrągłe naczynie posiada wygodne uszko i praktyczny spodek, na który możesz odłożyć łyżeczkę lub torebkę z herbatą po zaparzeniu. Możesz też wykorzystać go jako talerzyk na ciastko. Delikatne, imitujące pęknięcia nadruki i złocony brzeg dodają tej niewielkiej filiżance uroku.

Filiżanka ma pojemność 200 ml. Czarno-biały spodek, złote detale oraz elegancka, forma naczynia sprawią, że zaproszenie na kawę będzie czystą przyjemnością. Skomponuj pełny serwis! W linii Manhattan znajdują się także pasujące do filiżanki miski i kubki.

Manhattan - wymiary
Pojemność 200ml
Waga 0.441 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana