Filtr kapsułkowy Vital 500 litrów HighPerformance – czysta woda na co dzień

Filtr kapsułkowy Vital 500 litrów HighPerformance to propozycja dla osób korzystających z baterii kuchennych Franke Vital, które chcą cieszyć się na co dzień doskonałym smakiem wody bez zarazków i zanieczyszczeń. Dzięki niemu będzie to możliwe i nie wymaga większego wysiłku – montaż filtra jest bardzo prosty i każdy może wykonać go samodzielnie.

Filtr kapsułkowy Vital 500 litrów HighPerformance składa się z trzech elementów: dokonującego wstępnego oczyszczenia wody filtra, opatentowanej membrany oraz węgla aktywowanego, odpowiedzialnego za skuteczną eliminację wszystkich szkodliwych czynników (jak drobnoustroje czy bakterie). Warto podkreślić, że działanie filtra w żaden sposób nie wpływa na szybkość przepływu wody.

Filtr kapsułkowy Vital 500 litrów HighPerformance posłuży przez dłuższy czas – konieczność jego wymiany pojawia się po przefiltrowaniu 500 litrów wody. Z jego pozytywnego działania można korzystać wszędzie, zaczynając od domowej kuchni, kończąc na zakładach żywienia zbiorowego.

Wymiary
Do pobrania