Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighPerformance – źródło czystej wody

Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighPerformance jest przeznaczony dla osób, które chcą cieszyć się przed dłuższy czas wodą pozbawioną szkodliwych dla zdrowia bakterii oraz drobnoustrojów. Każdy z filtrów wchodzących w skład zestawu posłuży do przefiltrowania ok. 500 litrów wody, co daje łącznie 1,5 tys. litrów przefiltrowanej wody o wspaniałym smaku. Filtry nadają się do używania w każdej kuchni – prywatnej, w pubie, pensjonacie, restauracji itp.

Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighPerformance to trzy takie same filtry. Każdy został skonstruowany z następujących elementów: filtra do wstępnego oczyszczania wody, opatentowanej membrany oraz węgla aktywowanego. Całość pozwala na eliminację wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które nie tylko mają negatywny wpływ na ludzki organizm, ale również psują smak wody. Równocześnie przepływ wody odbywa się z normalną szybkością.

Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighPerformance wystarcza na dłuższy czas użytkowania. Wymiana zużytego filtra na nowy oraz instalacja pierwszego to bardzo proste czynności, które każdy może wykonać samodzielnie.

Wymiary
Do pobrania