Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighFlow – gwarancja czystej wody przez długi czas

Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighFlow to wygodne rozwiązanie dla osób chcących mieć zapewnione źródło zdrowej wody przez dłuższy czas. Każdy z filtrów wchodzących w skład zestawu przeznaczony jest dla baterii kuchennych z linii Franke Vital. Jego zadanie to oczyszczenie płynącej wody tak, aby pozbawiona była drobnoustrojów i zanieczyszczeń, dzięki czemu można ją pić bezpośrednio z kranu.

Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighFlow zawiera trzy takie same filtry. Składają się one z filtru wstępnego, odpowiadającego za wstępne usuwanie bakterii oraz wydajnego węgla aktywowanego, będącego główną zaporą dla wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Podczas swojego działania filtr w żaden sposób nie wpływa na szybkość przepływu wody – praktycznie w żaden sposób nie odczuwa się jego obecności, a smak wody jest znacznie lepszy.

Zestaw 3 filtrów kapsułkowych Vital HighFlow posłuży do przefiltrowania ok. 1500 litrów wody (po 500 l na jeden filtr). Ich wymiana jest bardzo prostą czynnością, z którą każdy powinien sobie poradzić bez problemów.

Wymiary
Do pobrania