Firana Cedre – daj sobie odrobinę prywatności

W niektórych pokojach ogromną role odgrywa intymność. Tak jest w sypialni, gdzie po całym dniu w pracy oddajesz się błogiemu relaksowi. Jak najlepiej wykorzystać tę chwilę? Warto odseparować się od rzeczywistości. Wieczór przy ulubione książce albo serialu stanie się jeszcze bardziej przyjemny, kiedy towarzyszyć Ci będzie jedynie lekko przygaszone światło. Jeśli chcesz mieć czas tylko dla siebie, oderwij się od wszystkiego, co może Cię rozpraszać. Pomoże Ci w tym firana Cedre.

Biała firana odgrodzi Cię od tego, co na zewnątrz. Wpuści światło dzienne, ale jednocześnie zapewni Ci maksymalną prywatność. Dzięki temu efektywnie wypoczniesz oddając się ulubionej aktywności. Cenisz estetyczne dodatki i zwracasz uwagę na design swoich akcesoriów? Firana z pewnością skradnie Twoje serce. Jej subtelny wzór od razu przykuwa uwagę. Doskonale wpasuje się w pełne romantyzmu wnętrza, gdzie delikatność gra pierwsze skrzypce.

Firana 280 x 135 cm w białym kolorze nadaje się do prania w 30 stopniach C. Należy prasować ją po wewnętrznej stronie, by na długo zachowała świeży wygląd.

Wymiary
Długość 280 cm
Szerokość 135 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania