Firana Cleo Blue – okno w subtelnej kreacji

Wnętrze bez dekoracji okiennych wydaje się „niedokończone” i mało przytulne. Wrażenie to pogłębia się po zapadnięciu zmroku, gdy mroczny ekran okna rzutuje na całą aranżację. Możesz łatwo uniknąć tego niekorzystnego efektu, jeśli Twoje okna ozdobi firana Cleo Blue.

Jeśli zależy Ci na subtelnej aranżacji okna, która nie przytłoczy wnętrza, to ten model spełni Twoje oczekiwania w stu procentach. Półprzezroczysty materiał pozwoli Ci uzyskać lekką i delikatną stylizację, która sprawdzi się także przy małym oknie i w niewielkim pomieszczeniu. Firanę możesz wybrać także ze względu na modny miętowy kolor, za sprawą którego wnętrze zyska świeży i wiosenny klimat. Zwróć uwagę, że jest to firana na kółkach, co znacznie ułatwia zawieszenie jej na karniszu. Optymalna długość 250 cm pozwala wykorzystać firanę do dekoracji zarówno zwykłego okna, jak i drzwi balkonowych lub tarasowych.

To znakomity wybór do wiosenno-letnich aranżacji, w których królują delikatne tekstylia i świeże kolory. Aby nie stracić efektu lekkości, nie dodawaj zasłon – miętowa firana może stanowić samodzielną dekorację okna. Jeśli musisz mieć zasłony, wybierz tkaniny o zbliżonym odcieniu, aby uzyskać łagodny efekt ombre.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania