Firana Zephyr – gdy zależy Ci na wygodzie i uniwersalnej dekoracji

Tekstylia okienne często są rozstrzygającym elementem aranżacji – wystarczy na chwilę je zdjąć, aby przekonać się, jak wiele dodają przytulności i charakteru. Jeśli jednak nie wiesz, jakie dekoracje pasują do Twoich okien, postaw na coś uniwersalnego – takiego jak firana gotowa Zephyr.

To doskonały wybór, jeśli szukasz praktycznych firan, które nie przysporzą Ci dodatkowej pracy. Dzięki przelotkom nie będziesz tracić czasu na marszczenie materiału na taśmie, a potem upinanie na żabkach – wystarczy nałożyć kółka na rurkę karnisza i gotowe! To firana z poliestru, dzięki czemu jest wytrzymała, a ponadto nie sprawia trudności z praniem i prasowaniem. Biały kolor sprawia, że dekoracja okna jest lekka i naturalna, a przy tym zapewnia oczekiwaną intymność. Wymiary firany (140 x 240 cm) pozwalają na przysłonięcie różnego rodzaju przeszkleń, w tym drzwi tarasowych i balkonowych.

Z uwagi na brak wzorów i jednolity kolor firana Zephyr pasuje niemal wszędzie – może uzupełniać nowoczesny wystrój salonu, jak i podkreślać przytulność sypialni w stylu skandynawskim. Jeśli masz małe okna, możesz zawiesić kilka białych zasłon tak, aby zasłaniały także część przestrzeni obok okna, a nawet całą ścianę.

Wymiary
Długość 240 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania