Firana Zephyr – uniwersalna dekoracja okna do nowoczesnych wnętrz

W nowoczesnych aranżacjach często zostawia się niezasłonięte okna, jednak później domownicy skarżą się na brak przytulności i intymnych warunków. Aby do tego nie dopuścić, warto sięgnąć po tekstylia, które podkreślą współczesny charakter wnętrza – dobrym przykładem jest firana Zephyr.

Dzięki tej firanie połączysz design z komfortem, jaki dają tradycyjne osłony okienne. Zyskasz pewną osłonę przed słońcem i przechodniami zaglądającymi w okna, a zarazem pozostaniesz w zgodzie ze swoim gustem. Gładkie firany na przelotkach wyglądają bardzo nowocześnie, a także pozwalają zaoszczędzić czas na przystrajaniu okna. Model Zephyr występuje w kilku neutralnych odcieniach (tutaj: szary), dlatego można łatwo dopasować go do reszty wyposażenia. To firana z poliestru, dzięki czemu nie jest wymagająca pod względem prania i prasowania. Z uwagi na uniwersalny rozmiar (140 x 240 cm) firany możesz użyć do udekorowania zwykłego okna i drzwi tarasowych.

Szara firana bardzo dobrze komponuje się z białymi i czarnymi zasłonami. Jeśli jednak chcesz, aby wystrój okien nie wyróżniał się w aranżacji, postaw na monochromatyzm – możesz zawiesić wyłącznie kilka szarych firan Zephyr lub dodać zasłony w tym samym odcieniu.

Wymiary
Długość 240 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania