Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Spotkanie z projektantem

Zaprojektuj swoją
wymarzoną kuchnię
z projektantem

Skorzystaj z możliwości planowania, konsultacji i zakupu kuchni. Możesz to zrobić umawiając się na spotkanie z projektantem w wybranym salonie Black Red White. Wybierz salon, wskaż dogodny termin spotkania i ciesz się pomieszczeniem swoich marzeń
Skorzystaj z możliwości planowania, konsultacji i zakupu kuchni. Możesz to zrobić umawiając się na spotkanie z projektantem w wybranym salonie Black Red White lub spotkać się z nim online. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada i...
... ciesz się pomieszczeniem swoich marzeń!

Wymarzona kuchnia w 3 prostych krokach

1

Przygotuj plan kuchni

Wykonaj dokładny pomiar pomieszczenia, zadbaj o skompletowanie informacji na temat rozmieszczenia drzwi, okien i przyłączy (gaz, woda, kanalizacja, gniazdka, wentylacja). Znalazłeś w sieci inspiracje? Zabierz je ze sobą!
2

Umów się na spotkanie

Wybierz salon sprzedazy, w którym chcesz spotkac się z projektantem. Ustal termin i godzinę konsultacji, przeznacz na nią około 2 godzin. Skorzystaj z doświadczenia, wiedzy i kreatywności naszych projektantów.
3

Zyskaj gotowy projekt

Podczas rozmowy projektant zbierze potrzebne informacje i wykona projekt. W czasie konsultacji naniesie poprawki i przedstawi końcowy aranż, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Po spotkaniu otrzymasz: projekt, wycenę, informację na temat transportu i aktualnych promocji.

Umów się na spotkanie

Spotkanie w salonie stacjonarnym

Umów spotkanie bezpośrednio w wybranym sklepie stacjonarnym. Projektant od podstaw wykona projekt kuchni, który odpowiada Twoim potrzebom i gustom.
Podczas spotkania otrzymasz:
- projekt kuchni
- wycenę kuchni
- wycenę transportu i montażu
- informację o usługach dodatkowych
Cena
199,-

Po spotkaniu otrzymasz

Projekt kuchni 3D
Wycenę projektu
Wycenę usług dodatkowych
 
 
 
 
Regulamin usługi znajdziesz tutaj