Komplet foremek do apetycznych wypieków

Komplet foremek przydatny w każdej kuchni! Foremki idealnie nadają się do pieczenia tart, placków, spodów do ciast i babeczek. Komplet wykonany jest ze specjalnego tworzywa, który łatwo utrzymać w czystości. foremki pokrywa warstwa non stick, dzięki której ciasto nie przylepia się do form i nie przypala. Korzystanie z takich foremek to sama przyjemność dla pani domu.

 

Komplet form i foremek do wypieków - niezbędne wyposażenie pani domu

Profesjonalne foremki do ciast to elementy, które posiada każda dobrze wyposażona kuchnia. Warstwa non stick i powłoka pozwalająca na równomierne przenikanie ciepła do ciasta, to wysoko-funkcjonalne funkcje foremek. Osoba, która lubi piec, doceni brak kłopotów z przywartym do dna ciastem oraz prostotę mycia form. Są one lekkie, a ich rozmiar pozwala na szerokie zastosowanie. Można w nich piec tart, spody do ciast i deserów, babeczki, a także zapiekać owoce. Zestaw błyszczących, czarno grafitowych  foremek to również trafiony prezent dla gospodyni.

 

 • Komplet foremek z warstwą z "non-stick” – nieprzywieralną.
 • Zwiększona odporność na przyklejanie się ciasta.
 • Oszczędność energii (powłoka lakieru sprzyja pochłanianiu ciepła, a ciasto jest ogrzewane bardziej intensywnie i równomiernie niż w formach bez powłoki),
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • foremki 6 sztuk - wymiary
  Średnica 11 cm
  Waga 0.222 kg
  Do pobrania
  Pozostałe informacje
  Materiał blacha