Fotel Aling – eleganckie dopełnienie salonu lub sypialni

Po pracy nie marzysz o niczym innym niż rozsiąść się w wygodnym fotelu przy filiżance herbaty lub kawy? Elegancki i komfortowy mebel zwieńczy aranżację pomieszczenia i pomoże Ci się zrelaksować.

Fotel Aling to połączenie stylowej, klasycznej elegancji z nowoczesną formą. Ustawisz go zarówno w tradycyjnie zaaranżowanej przestrzeni, jak i w minimalistycznym, przestronnym salonie.

 

Wykonana z litego drewna listwa, łącząca nóżki, stanowi stabilną podporę i przyciąga wzrok, dopełniając efektowny wygląd fotela. Drewno w kolorze dębu doskonale współgra, zwłaszcza z jasną kolorystyką tapicerki, tworząc atrakcyjne kontrastowe zestawienie.

Siedzisko fotela Aling wypełnione zostało wysokoelastyczną pianką HR i sprężyną falistą. Dzięki temu uzyskano odpowiednią sprężystość, jakość i komfort siedzenia. Optymalnie wyprofilowany i wygodny fotel pozwoli Ci maksymalnie wypocząć i poczuć odprężenie po trudnym dniu w pracy.

 

Poducha oparciowa z oryginalnymi przeszyciami zapewnia wygodne oparcie, dopasowując się do sylwetki.

Tył fotela obity został tkaniną meblową, dzięki czemu możesz ustawić go w dowolnym miejscu. Nawet na środku salonu nie straci nic ze swojej nienagannej estetyki.

 

Fotel ma wymiary 70 x 85 x 95 cm, sprawdzi się więc nawet w niewielkiej przestrzeni.

Dobierz kanapą, wersalką lub narożnikiem z kolekcji Aling i ciesz się komfortowym zestawem, który sprawi, że Twój salon nabierze powabu i elegancji.

 

Cechy szczególne mebla:

  • wypełnienie siedziska sprężyną falistą i pianką wysokoelastyczną
  • drewniane nóżki i listwa w kolorze dębu
  • eleganckie przeszycie na poduszce oparciowej
  • niewielkie wymiary
  • wąskie boczki
  • tył obity jest tkaniną meblową
Wymiary
Szerokość 70 cm
Wysokość 95 cm
Głębokość 85 cm
Waga 34 kg
Do pobrania