Fotel wypoczynkowy Bard – interesująca forma i nieprzeciętny komfort

 

Jeśli szukasz oryginalnej, subtelnej stylistyki, którą bez trudu wkomponujesz w przestrzeń każdego pomieszczenia, to fotel Bard będzie optymalnym rozwiązaniem.

 

Fotel wypoczynkowy Bard to prosty w formie i elegancki mebel, który będzie funkcjonalną ozdobą Twojego salonu lub sypialni. Wykonano go w przemyślany sposób, z dbałością o detale.

 

Komfortowa i trwała pianka zapewni Ci doskonały komfort siedzenia, a podłokietniki – stabilne i szerokie oparcie dla rąk. Dzięki temu, siedząc na nim, bez trudu osiągniesz ulubioną pozycję. Fotel wypoczynkowy Bard obity został bardzo odporną na ścieranie, estetyczną tkaniną, która – dzięki uniwersalnym kolorom – bez trudu wpisze się we wnętrze Twojego mieszkania. Nogi fotela wybarwione są w popularnym odcieniu buku. Stanowią one spójny element fotela, nawiązujący do popularnego stylu skandynawskiego.

 

Olbrzymim atutem fotela Bard jest funkcja relaks, która jest bardzo prosta i intuicyjna w rozkładaniu. Wystarczy, że złapiesz podłokietniki i mocniej się oprzesz, a już możesz cieszyć się komfortem leżenia. W każdej chwili możesz powrócić do pozycji siedzącej – mocniej dociskając podnóżek. To proste i sprawdzone rozwiązanie, które stanowi o funkcjonalności fotela.

 

Gustowny fotel wyróżnia się powściągliwą formą, co czyni go subtelnym i gustownym elementem aranżacji. Doskonale wygląda w minimalistycznych i przestrzennych wnętrzach, jak też w kameralnych pomieszczeniach.

 

Wybierz kolor fotela i nadaj swojemu wnętrzu komfort oraz niebanalną estetykę.

 

Wymiary
Głębokość 90-158 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76-102 cm
Waga 33 kg
Do pobrania