Element wyposażenia do kącika wypoczynkowego

Fotel Bretania jest świetnym uzupełnieniem umeblowania pomieszczenia w stylu nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym. Pasuje do salonu, sypialni, gabinetu albo pokoju młodzieżowego. Idealnie nadaje się do tego, by postawić go przy stoliku kawowym albo w towarzystwie narożnika w takim samym stylu.

Fotel jest wygodny, miękki i przytulny. Stwarza wrażenie ciepłej, domowej atmosfery. Nadaje się do tego, żeby zagłębić się w niego z książką i zrelaksować się w wolnej chwili. W dodatku świetnie pasuje do nowoczesnych wystrojów. Może posłużyć za dodatkowe miejsce do siedzenia w salonie.

Siedzisko fotela Bretania wypełnione jest pianką wysokoelastyczną i wzmocnione pasem tapicerskim. Oparcie wypełnia pianka poliuretanowe. Fotel Bretania jest meblem ergonomicznym, komfortowym i łatwo przesunąć go lub przenieść w inne miejsce. Półokrągłe siedzisko i niewysokie, przytulne oparcie mają ozdobne przeszycia. Nóżki mebla wykonane zostały z tworzywa. Wymiary wynoszą: 102 × 80 × 95 cm.

Pasuje do różnych mebli, drewnianych i z elementami metalowymi. Świetne rozwiązanie dla sypialni, gdzie będzie przytulnym i praktycznym elementem wystroju, jak i do salonu przy narożniku i niskiej ławie.

Cechy szczególne mebla:
• Fotel w stylu nowoczesnym
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Pasy tapicerskie w siedzisku - komfort użytkowania
• Ozdobne szwy dwuigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów