Fotel bujany Hoover – chwila zasłużonego relaksu

Wymarzony salon powinien nie tylko stanowić reprezentacyjne pomieszczenie w stylowym domu, ale również pozwalać na niczym niezmącony wypoczynek. Jednym z elementów, które koniecznie powinny znaleźć się w takim przytulnym i modnym pomieszczeniu jest pomarańczowy fotel bujany Hoover, który zapewni Ci pełen komfort i relaks.

Fotel Hoover w stylu retro posiada niezwykle przyjemne w dotyku, aksamitne obicie, które charakteryzuje wysoka odporność na mechacenie i ścieranie. Wysoki zagłówek i wygodne podłokietniki zapewniają całkowity komfort, a energetyczny kolor i dynamiczne linie nadają całości oryginalnego charakteru. Wytrzymałe bieguny wykonane zostały z jasnego dębu i czarnego metalu, które idealnie komponują się z barwą tapicerki.

Fotel bujany Hoover o modnym i intrygującym wyglądzie będzie doskonale prezentował się nie tylko w salonie retro. Świetnie uzupełni też eklektyczne wnętrza i ożywi minimalistyczny pokój. Sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, a nawet gabinecie czy przedpokoju.

Wymiary
Głębokość 49 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 106 cm
Do pobrania