Fotel Clasik-8 – czas tylko dla siebie

Tylko Ty, książka i filiżanka kawy – brzmi dobrze? Stwórz dla siebie spokojne miejsce, w którym odpoczniesz od codziennych spraw. Fotel Clasik-8 będzie doskonałym uzupełnieniem tej błogiej chwili. Poznaj wszystkie jego zalety!

Z pewnością docenisz przyjemnie miękkie siedzisko. Nie musisz pamiętać, że jest wyposażone w sprężyny bonellowe i faliste, ważne, że na własnej skórze poczujesz wyjątkową wygodę. Z kolei pasy tapicerskie w oparciu wzmacniają je i czynią bardziej komfortowym – kręgosłup zyskuje optymalne podparcie. Gięte poręcze z litego buku dodają fotelowi nieoczywistego stylu. Rzecz jasna, pozwalają też wygodnie oprzeć ręce.

Fotel z drewnianymi podłokietnikami wpasuje się we wnętrze w stylu klasycznym. Możesz postawić go w towarzystwie lampy podłogowej i niewielkiego stolika, na którym postawisz aromatyczną kawę. Tył tapicerowany jest tkaniną obiciową, co stwarza większe możliwości aranżacji. Fotel sprawdzi się również w duecie z sofą Clasik-8 – razem stworzą harmonijne miejsce wypoczynku i spotkań z rodziną.

Cechy szczególne mebla:

  • Fotel z drewnianymi podłokietnikami w wersji stałej
  • Tył tapicerowany tkaniną obiciową
  • Bonell i sprężyna falista w siedzisku oraz pasy tapicerskie w oparciu – komfort użytkowania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Poręcze gięte, z drewna bukowego – estetyka wyglądu