Fotel Clasik-8 relaks – pozwala się odprężyć

Relaks. Z czym Ci się kojarzy? Może z błogim lenistwem przed telewizorem, lekturą wciągającej książki albo spokojną drzemką po pysznym obiedzie? Teraz relaks może Ci się kojarzyć również z rozkładanym fotelem Clasik-8. Dowiedz się, dlaczego!

Fotel wyposażony jest w funkcję relaks, dzięki czemu sprawdzi się jako wygodne miejsce na krótki, ale jakże przyjemny wypoczynek. Wygodną pozycję umożliwi mocno pochylone oparcie i wysunięty spod mebla podnóżek.

Komfortowe siedzisko to zasługa sprężyn falistych oraz bonellowych. To połączenie gwarantuje wygodne użytkowanie mebla na co dzień i wysoką odporność na odkształcenia. Pasy tapicerskie w oparciu czynią je bardziej elastycznym, co w praktyce daje plecom ergonomiczne podparcie.

Nieoczywistego stylu dodają meblowi gięte poręcze z litego buku. Nie masz już wolnego miejsca przy ścianie? Nie szkodzi! Tył fotela tapicerowany jest tkaniną obiciową, więc równie dobrze możesz go postawić na środku pokoju.

Na fotelu z funkcją relaks możesz oglądać serial, czytać książkę albo po prostu smacznie spać. Możesz też szydełkować, rozwiązywać krzyżówki lub słuchać audiobooka. Rób to, co Cię odpręża – na fotelu Clasik-8 będzie Ci po prostu wygodnie.

Cechy szczególne mebla:

  • Fotel z funkcją relaks
  • Tył tapicerowany tkaniną obiciową
  • Bonell i sprężyna falista w siedzisku oraz pasy tapicerskie w oparciu – komfort użytkowania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
  • Poręcze gięte, z drewna bukowego – estetyka wyglądu
Wymiary
Szerokość 74 cm
Wysokość 99 cm
Głębokość 97 cm
Waga 35 kg
Do pobrania