Fotel wypoczynkowy Dopio z funkcją masażu – wyższy poziom relaksu

 

Fotel Dopio to wyjątkowy mebel. Mebel, który zapewni Ci nie tylko komfort siedzenia, ale też pozwoli się w pełni odprężyć i zregenerować. Jego ultranowoczesny design doskonale wkomponuje się w przestrzeń przestronnego salonu, jak i kameralnej sypialni.

 

Fotel masujący Dopio oferuje 3 tryby masażu. Masaż całego ciała, górnych lub dolnych partii ciała. Dzięki nim poczujesz się jak w salonie odnowy. Przed rozpoczęciem masażu fotel przeskanuje linię kręgosłupa, aby optymalnie dobrać tryb pracy. Wszystko odbywa się płynnie i w trosce o Twoją wygodę.

 

Fotelem Dopio możesz w prosty sposób sterować zarówno z poziomu wbudowanego panelu, jak i wygodnego pilota. Wszystko po to, abyś mógł poczuć maksymalne odprężenie, nie zastanawiając się nad obsługą tego efektownego mebla.

 

Fotel posiada duże – wypełnione miękką pianką – siedzisko, ergonomiczne oparcie, stabilną podstawę oraz doskonale wyprofilowane podłokietniki. Zaopatrzony został w uchwyt na butelkę. Wszystko po to, aby zapewnić Ci maksymalny poziom relaksu.

 

Nowoczesny i oryginalny wygląd oraz elegancka – łatwa w czyszczeniu – ekoskóra to niepodważalne atuty fotela Dopio. Ten wszechstronny mebel odmieni jakość Twojego wypoczynku i sprawi, że bardzo szybko zregenerujesz się i zyskasz energię do działania. Wybierz kolor obicia i stwórz w Swoim salonie osobisty gabinet masażu.

 

Fotel Dopio to również doskonały podarunek dla bliskiej Ci osoby. Podaruj prezent marzeń, który wzniesie domowy wypoczynek na wyższy poziom.

 

Wymiary
Głębokość 70 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 94 cm
Waga 37.8 kg
Do pobrania