Fotel gabinetowy Desmond 2 – stylowy mebel do Twojego gabinetu

Jeśli szukasz idealnego fotela do Twojego gabinetu, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na prezentowany fotel gabinetowy Desmond 2, który łączy w sobie funkcjonalność oraz wysoki komfort użytkowania w jednym.

Fotel świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia gabinetu lub biura urządzonego w stylu klasycznym bądź modernistycznym. Fotel gabinetowy Desmond 2 został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które tworzą nowy wymiar stylu oraz wygody użytkowania. Miękka tkanina znajduje się w miejscu siedziska, oparcia oraz na podłokietnikach. To pozwala poczuć się komfortowo w fotelu, nawet podczas spędzania w nim wielu godzin.

Kolor mebla to ciemny popiel. Posiada także złote elementy, co podkreśla jego walory wizualne.

Mechanizm TILT, w jaki wyposażony jest fotel gabinetowy Desmond 2, pozwala na dopasowanie poszczególnych elementów fotela do Twoich potrzeb – to z kolei daje możliwość na zachowanie zdrowej postawy ciała. Dodatkowo fotel posiada kółka powlekane kauczukiem, które pozwolą na ciche i delikatne przesuwanie fotela, nie rysując podłogi.

Wymiary fotela: wysokość całkowita: 112-119 cm, wysokość siedziska: 48-55 cm, szerokość: 67, głębokość siedziska: 70 cm.

Wymiary
Głębokość 70 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 112-119 cm
Waga 15 kg
Do pobrania