Fotel obrotowy Q-409 - nowoczesny i designerski

Fotel obrotowy Q-409 to designerska propozycja nowoczesnego fotelu gamingowego. Efektowna kolorystyka w połączeniu z nowoczesnym kształtem sprawiają, że fotel prezentuje się spektakularnie, a równocześnie jest bardzo wygodny.

To, co wyróżnia fotel Q-409 to połączenie czarnej tapicerki z białym stelażem. Kontrastowy zestaw kolorów uwypukla dynamiczną budowę i kształt fotela. Oparcie z czarnej siatkisprawia, że materiał oddycha i nie przykleja się do pleców. Obite podłokietniki zapewniają wygodne podparcie dla dłoni.

Fotel posiada mechanizm TILT, dzięki czemu z łatwością możesz dopasować wysokość i głębokość siedziska do swoich potrzeb. Regulowane oparcie oraz obrotowa konstrukcja zapewniają swobodę ruchów. Zintegrowane kółeczka sprawiają, że możesz łatwo zmienić odległość od biurka.

Fotel Q-409 wyróżnia się kolorystyką i nowoczesnym kształtem. To dobry wybór do biura, domowego gabinetu lub stanowiska gamingowego. Ergonomiczne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały zapewniają komfort nawet podczas wielu godzin pracy lub rozrywki.

Wymiary
Głębokość 52 cm
Szerokość 63 cm
Wysokość 117 cm
Do pobrania