Fotel obrotowy Camaro – idealny do pokoju młodzieżowego

Fotel Camaro charakteryzuje się modnym designem i funkcjonalnością. Potrafi zapewnić również komfort podczas przesiadywania na nim podczas długich godzin przy pracy, nauce i grach. Ten model znajdzie zastosowanie w pokoju młodzieżowym, gabinecie, biurze i salach szkoleniowych. Pasuje przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, cechujących się prostotą umeblowania. Zestawienie dwóch nasyconych kolorów przyciąga uwagę do fotela.

Fotel Camaro wykonany jest z tworzywa sztucznego(korpus z podstawą jezdną i wygodnie wyprofilowane podłokietniki) i tkaniny obiciowej, która wygląda bardzo estetycznie. Szczególnie przeszycia na oparciu dodają mu efektownego wyglądu. Fotel wyposażony jest w mechanizm TILT, który ułatwia regulowanie wysokości. Kolory to czarny i czerwony. Wymiary wynoszą: 106 × 44-54 × 59 × 49 cm.

Fotel Camaro jest uniwersalny, więc można dopasować go do mebli z metalowymi elementami, drewnianych i innych. Co do kolorystyki, sprawdza się zarówno w ciemnych, jak i jasnych pomieszczeniach. Dobrze wypadnie zwłaszcza we wnętrzu, w którym dodatki mają czerwoną barwę. Idealny do nowoczesnego biurka.