Fotel gabinetowy Honor - nowy wymiar wygody i stylu

Jeśli szukasz wygodnego i nowoczesnego fotela, który zapewni Ci wysoki komfort siedzenia oraz wpasuje się w wystrój Twojego wnętrza - zdecydowanie dobrze trafiłeś. Fotel gabinetowy Honor pozwoli Ci rozsiąść się wygodnie przed biurkiem. Idealnie posłuży jako siedzisko do pracy przy komputerze czy długich godzin spędzonych na graniu.

Fotel gabinetowy Honor w kolorze czarno-czerwonym doda Twojemu wnętrzu stylu oraz nowoczesności. Fotel został wykonany z wysokiej jakości ekoskóry, która w połączeniu z elementami z tkaniny membranowej da Ci możliwość, by prawdziwie odczuć wygodę użytkowania fotela. Mebel doskonale sprawdzi się w gabinecie lub pokoju młodzieżowym.

Fotel gabinetowy Honor jest szeroki i masywny. Posiada wygodne podłokietniki. Dzięki temu masz możliwość na to, by wygodnie rozsiąść się w fotelu. Z kolei wbudowany mechanizm TILT, który posiada fotel gabinetowy Honor, pozwoli Ci na utrzymanie zdrowej postawy i dopasowanie elementów fotela do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wymiary fotela: wysokość całkowita: 118-128 cm, wysokość siedziska: 49-59 cm, szerokość: 62 cm, głębokość siedziska: 64 cm.

Wymiary
Głębokość 64 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 118-128 cm
Do pobrania