Fotel obrotowy Camaro – idealny do nowoczesnego wystroju

Fotel Camaro to mebel, który na pewno sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, wypełnionym nowoczesnymi meblami o prostych formach. Z pewnością ułatwi cowieczorne odrabianie lekcji lub spędzanie czasu na grach. Jest wygodny, ma ergonomiczne oparcie, łatwo go regulować. Oprócz pokoju młodzieżowego fotel Camaro idealnie pasuje do biur i sal szkoleniowych. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych. Jego stylowy design również sprawia, że jest to chętnie wybierany model.

Korpus i podstawa jezdna fotelu Camaro zostały wykonana z tworzywa sztucznego. Praktyczna i wytrzymała tkanina obiciowa w dwóch kolorach wygląda efektownie i modnie. Zdobią ją przeszycia, które dodają całości charakteru. Fotel wyposażono w mechanizm TILT, który odpowiada za regulację wysokości, odchylanie oparcia i ewentualne blokady. Kolorami fotela są czarny i niebieski. Wymiary wynoszą: 106 × 44-54 × 59 × 49 cm.

Fotel Camaro to wymarzony mebel do pokoju nastolatka. Świetnie zgrywa się z nowoczesnymi wnętrzami, urządzonymi w zdecydowanych, nasyconych kolorach.

Wymiary
Szerokość 59 cm
Głębokość 49 cm
Wysokość 106 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble