Fotel obrotowy Camaro - idealny do pracy i nauki

Ergonomiczny, wygodny i modny fotel obrotowy Camaro to nowoczesność i funkcjonalność w jednym. Jest niezastąpiony w domu i w biurze. Idealny do pokoju młodzieżowego, gabinetu i pomieszczeń biurowych. Nie zmęczysz się, pracując lub odrabiając lekcje, jeżeli siedzisz na fotelu Camaro, którego producenci postawili przede wszystkim na Twoją wygodę. Oparcie i podłokietniki zapewniają komfort, a design świetny wygląd. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego.

Fotel Camaro wykonany jest z plastiku, a siedzisko i oparcie zostały pokryte mocną, wytrzymałą tkaniną. Fotel wyposażony jest w mechanizm TILT. Nowocześnie wyglądające siedzisko i oparcie mają liczne ozdobne przeszycia, boki w kontrastującym kolorze, wygodne podłokietniki. Kolory fotela to czarny i szary (boki). Wymiary wynoszą: 106 × 45-54 × 59 × 49 cm.

Camaro najlepiej sprawdzi się w nowoczesnym pokoju młodzieżowym, wypełnionym prostymi meblami. Pasuje do mebli z drewna, płyty i z elementami metalowymi. Będzie dobrze współgrał z wystrojem w niemal każdej kolorystyce.

Wymiary
Szerokość 59 cm
Głębokość 49 cm
Wysokość 106 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble