Fotel obrotowy Camaro – nowoczesny fotel do biura i mieszkania

Efektowny i funkcjonalny fotel Camaro sprawdza się w przestrzeni biurowej, punktach usługowych, gabinetach, a z pewnością będzie idealnym meblem do pokoju młodzieżowego. To funkcjonalny fotel, który zapewniając Ci maksimum komfortu, pozwala na wygodne przesiadywanie podczas pracy, czytania, oglądania i grania w gry. Pasuje przede wszystkim do stylu nowoczesnego. Wszelkie stylistyczne rozwiązania, które czerpią ze współczesnych trendów, świetnie pasują do tego praktycznego i efektownego fotela.

Fotel Camaro zrobiony został w przeważającej części z tworzywa sztucznego – korpus, podstawa jezdna, częściowo podłokietniki. Obicie jest z tkaniny. Design zachwyca nowoczesnością, podobnie jak kontrastowe zestawienie kolorystyczne. Fotel posiada wygodny mechanizm TILT. Kolory to czarny i żółty (mogą być również inne opcje kolorystyczne). Wymiary wynoszą: 106 × 44-54 × 59 × 49 cm.

Żółte wstawki materiału na ciemnym tle dodają meblowi oryginalnego wyglądu. Ten fotel sprawdzi się przede wszystkim wśród nowoczesnych, prostych mebli. Ciekawie może wyglądać w ciemnym wystroju wnętrza.

Wymiary
Głębokość 49 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 106 cm
Do pobrania