Fotel gabinetowy King – idealny do biura

Rozglądasz się za fotelem do swojego biura lub gabinetu? Szukasz mebla, który uatrakcyjni wygląd Twojego pokoju i pozwoli rozsiąść Ci się wygodnie przed biurkiem? Wybierz fotel gabinetowy King, który zostanie z Tobą na długo!

Odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz oparcie fotela pozwala na przyjęcie prawidłowej postawy ciała, szczególnie ważnej, jeśli spędzasz w takiej pozycji wiele godzin. Fotel gabinetowy King został wykonany z wysokiej jakości ekoskóry, która nadaje meblowi wyjątkowego charakteru. Prezentowany model ma kolor czarny. Fotel z pewnością wpasuje się do klasycznego oraz nowoczesnego gabinetu bądź biura.

Fotel gabinetowy King został wyposażony w mechanizm TILT – prosty w obsłudze system, który pozwala na dostosowanie pozycji fotela do Twoich indywidualnych potrzeb, a co za tym idzie, na zachowanie zdrowej sylwetki podczas siedzenia.

Wymiary fotela to: wysokość całkowita: 116-124 cm, wysokość siedziska: 44-52 cm, szerokość: 67 cm, głębokość siedziska: 76 cm.

Już teraz wyposaż swoje biuro w elegancki fotel gabinetowy King, który pozwoli Ci zachować wysoki komfort podczas pracy oraz nada Twojemu pomieszczeniu wyjątkowego stylu!

Wymiary
Głębokość 76 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 116-124 cm
Do pobrania