Fotel obrotowy Q-025: idealny do pracy i dla graczy

Wygodny fotel obrotowy Q-025 to nowoczesny, uniwersalny mebel biurowy, którego design idealnie pasuje do innych mebli biurowych. W domu może stać w pokoju nastolatka i gabinecie. Poza tym sprawdzi się w biurze, punktach usługowych, salach szkoleniowych. Jest wygodny, z wysokim oparciem, dobrze wyprofilowanymi podłokietnikami i przewiewną tkaniną obiciową. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego i loftowego.

Fotel obrotowy Q-025 wykonany został z plastiku, metalu i tkaniny membranowej. Jego stabilny stelaż z plastiku i metalu zapewnia wygodne korzystanie z mebla. Siedzisko obleczone jest przewiewną tkaniną. Fotel wyposażono w mechanizm TILT, pozwalający na wygodną regulację wysokości. W Q-025 przeważa kolor czarny, siatkowa tkanina jest szara. Dostępne są także inne opcje kolorystyczne. Wymiary to: 111 × 45-53 × 62 × 50 cm.

Fotel Q-025 wygląda świetnie, pasuje do nowocześnie umeblowanych biur, a jego prosty design sprawia, że sprawdza się zarówno w otoczeniu mebli z elementami drewna, jak i metalu. Najlepiej wygląda w aranżacji stawiającej na proste formy i praktyczne meble.

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 111 cm
Do pobrania