Fotel obrotowy Q-025 - komfortowy i klasyczny

Fotel obrotowy Q-025 to klasyczna propozycja fotela do domowego gabinetu lub biura. Fotel posiada nowoczesny kształt, ergonomiczną budowę oraz tapicerkę w eleganckim czarnym kolorze. Całość prezentuje się stylowo oraz zapewnia komfort nawet podczas wielu godzin pracy.

To, co wyróżnia fotel obrotowy Q-025 to wysoka jakość materiałów oraz klasyczny design, dzięki czemu fotel świetnie prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach biurowych. Fotel został wykonany z odpornej i łatwej do utrzymania w czystości tkaniny, która została dodatkowo wzmocniona efektownymi przeszyciami.

Profilowane oparcie zapewnia komfort dla pleców. Mechanizm TILT pozwoli Ci ustawić i optymalny kąt odchylenia fotela, tak aby pozycja była jeszcze bardziej komfortowa. Głębokie siedzisko ma możliwość regulacji, dzięki czemu z łatwością dopasujesz fotel do swojego wzrostu.

Uzupełnieniem są nowoczesne i wygodne podłokietniki. Klasyczna kolorystyka w połączeniu nowoczesnym kształtem o wysokiej jakości materiałami, sprawiają, że fotel prezentuje się bardzo stylowo.

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 111 cm
Do pobrania