Fotel obrotowy Q-406 – futurystyczny fotel do pracy i gry

Fotel obrotowy Q-406 to nowoczesny, zachwycający formą model, który sprawdza się zarówno w biurze podczas pracy, jak i przy komputerze w domu. Będzie odpowiedni również do domowego gabinetu, jeżeli pracujesz zdalnie. Wygodny, komfortowy i oryginalny – tak w skrócie można go opisać. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym.

Fotel Q-406 ma korpus i podstawę jezdną zrobioną z tworzywa sztucznego. Wyposażony został w kauczukowe kółka, które nie rysują powierzchni. Do obicia siedziska użyto praktycznej, eleganckiej i łatwej w utrzymaniu w czystości ekoskóry oraz siatki na oparciu. To praktyczne rozwiązanie, ponieważ siatka jest przewiewna i zwiększa komfort użytkowania. Regulowane podłokietniki, mechanizm TILT i tapicerowany ekoskórą wygodny zagłówek to dodatkowe elementy dla zmaksymalizowania Twojej wygody. Kolor fotela – czarny. Wymiary to: 102x46-54x67x52 cm.

Ten nowoczesny fotel będzie świetnie wyglądał w mieszkaniu i w biurze. Pasuje do prostych mebli i ciemnej kolorystyki wystroju.

Wymiary
Głębokość 52 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 102 cm
Do pobrania