Fotel obrotowy Q-025 – funkcjonalny mebel do biura i domu

Wykonujesz pracę biurową i szukasz fotela, który zapewni Ci wysoki komfort użytkowania? A może po prostu spędzasz wiele czasu przed komputerem? Wybierz fotel obrotowy Q-025!

Fotel obrotowy Q-025 to dobry wybór do biura, gabinetu lub pokoju młodzieżowego. Prezentowany model jest w kolorze czarnym i niebieskim. To zestawienie kolorów doda Twojemu wnętrzu świeżości i oryginalnego wyglądu. Świetnie sprawdzi się także w aranżacjach, w których występują niebieski lub granatowy. Jeśli jednak szukasz fotela w innym kolorze, sprawdź pozostałe warianty kolorystyczne.

Fotel obrotowy Q-025 dzięki wyprofilowanemu oparciu oraz wbudowanym podłokietnikom zapewni utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Część elementów została wykonana z tkaniny membranowej. Ten rodzaj tkaniny jest przyjemny w dotyku oraz przewiewny, co zwiększa wygodę użytkownika.

Fotel obrotowy Q-025 został również wyposażony w mechanizm TILT, który umożliwi Ci dopasowanie elementów fotela do Twoich własnych potrzeb. Wymiary fotela: wysokość całkowita: 111 cm, wysokość siedziska: 45-53 cm, szerokość: 62 cm, głębokość siedziska: 50 cm.

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 111 cm
Do pobrania