Fotel Obrotowy Q-020 – idealny fotel obrotowy do pomieszczeń o niedużym metrażu

Fotel obrotowy Q-020 to mebel, który sprawdzi się nawet na niewielkim metrażu, ponieważ nie zabiera zbyt wiele miejsca. To zasługa prostego designu, który nie uwzględnia podłokietników, często tworzących wrażenie, że krzesło jest większe. Prosty, wysmakowany design sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych i skandynawskich. To krzesło świetne do biura i mieszkania, szczególnie, jeśli musisz wygospodarować w pokoju kącik do pracy bez zabierania zbyt dużej przestrzeni.

Fotel Q-020 ma korpus zrobiony z metalu, a obicie siedziska jest aksamitne, co dodaje całości eleganckiego wyglądu. Ozdobami są tu przepikowania na całej powierzchni tkaniny. Nie ma podłokietników, dzięki czemu mebel nabiera smukłości i lekkości. Kolor fotela to – szary. Wymiary wynoszą: 87 × 45-55 × 45 × 40 cm.

Mebel świetnie wkomponuje się w eleganckie, proste wnętrza, gdzie liczy się oszczędność miejsca. To również doskonała propozycja do niewielkiego, stylowo urządzonego biura albo pokoju młodzieżowego.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 87 cm
Do pobrania