Fotel obrotowy Q-020 - stylowy i nowoczesny

Szukasz stylowego fotela do biurka? Fotel obrotowy Q-20 w kolorze turkus zachwyca niecodziennym kolorem, nowoczesnym kształtem oraz miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem obicia. Profilowane oparcie i głębokie siedzisko sprawiają, że fotel jest równocześnie bardzo wygodny i zdrowy dla kręgosłupa.

Fotel obrotowy Q-20 to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych foteli biurowych. Krzesło prezentuje się niezwykle lekko, a intensywny kolor ożywia wnętrze i dodaje energii. Efektowne przeszycia wzmacniają tkaninę oraz sprawiają, że Fotel obrotowy prezentuje się bardzo stylowo.

Krzesło jest także ergonomiczne. Możesz dopasować jego wysokość do swoich potrzeb za pomocą wygodnej wajchy zlokalizowanej pod siedziskiem. Profilowane oparcie zapewnia komfort dla pleców. Zintegrowane kółeczka umożliwiają łatwe poruszanie się podczas pracy.

Fotel obrotowy Q-020 to atrakcyjna alternatywa dla klasycznych krzeseł biurowych. Model pięknie prezentować się będzie w domowym gabinecie, pokoju nastolatka lub stylowym biurze!

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 87 cm
Do pobrania