Fotel Alpha, dla graczy i nie tylko

Fotel gamingowy Alpha to mebel stworzony specjalnie z myślą o wszystkich zapalonych graczach, którzy spędzają przed komputerem długie godziny. Dzięki ergonomicznej budowie mebel pozwala przyjąć wygodną pozycję w czasie gry, zapobiega przeciążeniom i napięciu mięśni. Wysokie oparcie zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Regulowane w 4 kierunkach podłokietniki pomagają dopasować fotel do swoich potrzeb.

Fotel gamingowy Alpha został dodatkowo wyposażony w poduszki zagłówkową i lędźwiową, które zwiększają komfort użytkowników. Mebel posiada funkcję regulacji wysokości, możliwość obrotu i pochylenia – co umożliwia dynamiczne zmiany pozycji w trakcie gry. Za sprawą czarno-czerwonej kolorystyki fotel odznacza się oryginalnym i przyciągającym uwagę designem. Może być więc idealnym wzbogaceniem nowoczesnych i młodzieżowych aranżacji.

Wykonany z nylonu i polipropylenu mebel jest wytrzymały i odporny na przetarcia. Fotel gamingowy Alpha to doskonała propozycja nie tylko dla graczy, ale również dla osób, które pracują w domu, spędzając dużo czasu przed komputerem.

Wymiary
Głębokość 61 cm
Szerokość 68 cm
Wysokość 139 cm
Waga 19.5 kg
Do pobrania