Fotel gamingowy Hikone biało-czarny – biuro pewne kontrastów

Fotel gamingowy Hikone został zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy znaczną część czasu spędzają przy komputerze – pracując lub grając. Wyróżnia się wysokim, szerokim, odpowiednio wyprofilowanym oparciem, miękkim siedziskiem i zachwycającym designem. To wszystko, i jeszcze więcej, kryje w sobie ten niebanalny model.

Fotel dopasowany do Twoich potrzeb? To możliwe! Fotel gamingowy Hikone możesz ustawić według swoich preferencji. Regulacja wysokości siedziska z 116 do 126 cm pozwoli dopasować fotel do wzrostu użytkownika. Mechanizm Butterfly zapewnia możliwość odchylenia oparcia aż do 135 stopni, dzięki czemu zapobiegniesz bólom kręgosłupa nawet podczas długiego siedzenia przy biurku. Wtedy też docenisz także miękkie poduszki i podłokietniki.

Martwisz się zarysowaniami na podłodze? Wysokiej jakości gumowane nie zarysują Twojej podłogi czy paneli, a przy tym poruszają się sprawnie i szybko, niezależnie od rodzaju podłoża: paneli, dywanów czy płytek.

Hikone to idealny fotel dla gracza, łączy w sobie nie tylko ergonomiczny kształt, który pomoże utrzymać prawidłową pozycję, ale też design. Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: czerwono-czarny, biało-czarny (tutaj),  i niebiesko-czarny. Ozdobą fotela są również kontrastowe przeszycia, które dodają sportowego charakteru.

Hikone - wymiary
Szerokość 67 cm
Głębokość 69 cm
Wysokość 116-126 cm
Waga 16 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 49 cm
Wysokość siedziska 66-76 cm
Materiał obicia ekoskóra