Fotel obrotowy Supra - komfortowy fotel dla graczy i nie tylko

Fotel obrotowy Supra wpisuje się we współczesny wystrój mieszkań, biur, punktów usługowych. Bez trudu dopasujesz go do nowoczesnego umeblowania i nietypowych rozwiązań kolorystycznych w wystroju. Fotel ma bardzo efektowny i zarazem uniwersalny design, a przy tym jest bardzo wygodny. Wyposażono go w regulowane podłokietniki, a oparcie zapewnia maksymalną wygodę podczas siedzenia. W mieszkaniu odnajdzie swoje miejsce w pokoju młodzieżowym, a także w gabinecie.

Fotel Supra wykonany jest z tworzywa sztucznego i praktycznej ekoskóry, która jest nie tylko wytrzymała, ale i łatwa w pielęgnacji. Regulowane podłokietniki zapewniają wygodę podczas użytkowania. Fotel wyposażono w mechanizm TILT. Ozdobą są czerwone wstawki z ekoskóry, które nadają mu charakteru, podobnie jak czerwone elementy przy kółkach. Kolory fotela Supra to czarny i czerwony. Wymiary wynoszą 122 × 44-52 × 69 × 49 cm.

Wygodny i nowoczesny fotel Supra to obowiązkowy element wyposażenia pokoju młodzieżowego, urządzonego prostymi, funkcjonalnymi meblami.

Wymiary
Głębokość 49 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 122 cm
Do pobrania