Fotel Obrotowy Supra – wygodny i designerski

Biurowy fotel Supra to idealny element wyposażenia do nowoczesnego biura, gabinetu i pokoju młodzieżowego. Stworzony z myślą o osobie, która spędza dużo czasu przed komputerem, doskonale sprawdzi się zarówno jako siedzisko do codziennej, biurowej pracy, jak i jako fotel gamingowy. Został pomyślany tak, żeby zapewnić jego użytkownikowi maksymalny komfort. Wysokie oparcie i regulowane podłokietniki pozwalają na wygodne spędzanie w nim czasu nawet przez kilka godzin. Fotel Supra pasuje przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, urządzonych w oparciu o współczesne trendy.

Supra ma stabilny stelaż z podstawą jezdną. Część, na którą składa się oparcie i siedzisko, obita jest estetyczną i łatwą do utrzymania w czystości ekoskórą. Fotel Supra został wyposażony w mechanizm TILT, który pozwala na swobodne kołysanie się. Design jest bardzo nowoczesny i na czasie. Kolory fotela to czarny i szary. Wymiary wynoszą: 122 × 45-52 × 69 × 49 cm.

Idealnie wkomponuje się w nowoczesne wystroje pomieszczeń domowych i biurowych. Łatwo zestawić go z typowo biurowymi, prostymi meblami, a kolorystyka pomaga dopasować do różnych barw wystroju.

Wymiary
Głębokość 49 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 122 cm
Do pobrania