Fotel gabinetowy Rubin – połączenie elegancji z funkcjonalnością

Fotel gabinetowy Rubin to mebel, który pozwoli Ci wygodnie rozsiąść się przed biurkiem i wykonywać swoją pracę w nowym wymiarze komfortu. Fotel zdecydowanie spełni rolę elementu wyposażenia domowego gabinetu oraz biura, które właśnie urządzasz.

Nasze meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Fotel gabinetowy Rubin jest dostępny w kolorze czarnym. Siedzisko, oparcie oraz fragmenty podłokietnika zostały wykonane z ekoskóry perforowanej, która sprawi, że korzystanie z fotela stanie się niezwykle wygodne i przyjemne.

Fotel gabinetowy Rubin posiada wbudowany mechanizm TILT, który umożliwi Ci dopasowanie elementów fotela do wygodnej dla Ciebie pozycji, jednocześnie dbając o zachowanie prawidłowej postawy ciała. Dodatkowo mebel posiada kółka powlekane kauczukiem, które umożliwią sprawne, a przede wszystkim ciche przesuwanie fotela po podłodze, jednocześnie jej nie rysując.

Wymiary fotela: wysokość całkowita: 122-132 cm, wysokość siedziska: 48-58 cm, szerokość: 65 cm, głębokość siedziska: 70 cm.

Wymiary
Głębokość 70 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 122-132 cm
Do pobrania