Fotel gamingowy Prosper - gra na wyższym poziomie

Przenieś swoją rozgrywkę na wyższy poziom z naszym fotelem gamingowym PROSPER. Dzięki futurystycznemu designowi i mechanizmowi odchylania o 50 stopni zwiększysz swoją wydajność i pokonasz kolejne poziomy gry!

Dla kogo przeznaczone są fotele gamingowego Prosper? Dla graczy, którzy wymagają wiele od swojego sprzętu gamingowego. Zapewniają one maksymalny komfort podczas wielogodzinnej rozgrywki, redukując zmęczenie organizmu. Nic więc dziwnego, że z produktów marki korzystają fani esportu z całego świata.

Fotel Prosper został wykonany z ekoskóry. Wyraziste połączenie kolorów czerni i czerwonego, sprawia, że fotel ma unikalny charakter. Jego wymiary to 64/101-111/64.

Fotel gamingowy Prosper wyposażony został w szereg funkcji, które sprawiają, że jest idealny dla graczy. Dzięki połączeniu membranowego pokrycia z ekoskórą fotel doskonale sprawdza się w cieplejsze dni, zapewniając komfort grania przez wiele godzin. Zamontowana za głową gracza poduszka, nie tylko wygląda designersko, ale przede wszystkim sprawia, że kark i kręgosłup gracza są mniej narażone na objawy zmęczenia niż w przypadku korzystania ze zwykłego fotela.