Fotel gamingowy Sakura czerwono-czarny – dla miłośników gier

Jesienne i zimowe wieczory nie sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu. Jeżeli Ty też wolisz w tym okresie spędzić wolny czas w domu, to może warto odświeżyć kilka tytułów gamingowych? Stwórz sobie komfortowy kącik, w którym ustawisz wygodny fotel gamingowy Sakura. Ten wyróżnia się wysokim oparciem, poduszkami lędźwiowymi i podparciem karku.

Tym, za co jest wysoko oceniany jest wygodne kubełkowe siedzisko i oparcie. Mechanizm Butterfly pozwoli Ci odchylić oparcie nawet do 165 stopni, co pozwoli przyjąć wygodną pozycję przy biurku oraz zapobiegnie dolegliwościom bólowych kręgosłupa. Miękkie siedzisko i oparcie pokryto ekoskórą, która jest łatwa w czyszczeniu. Dopasuj fotel biurowy do swoich potrzeb i ustaw jego wysokość, uwzględniając swój wzrost i preferencje (123-133 cm).

Zwrotne kółka, w które jest wyposażony fotel Sakura, działają szybko niezależnie od powierzchni, po jakiej się poruszają – wykładzina, panele, płytki czy silikonowa podkładka zabezpieczająca podłogę. Ich gumowa powierzchnia zabezpiecza podłoże przed zarysowaniem.

Fotel dla gracza – model Sakura jest nie tylko ergonomiczny, ale też designerski. Wybierz jedno z 3 modnych połączeń kolorystycznych: biało-czarny, czerwono-czarny (tutaj) i czarny. Który jest w Twoim typie?

Sakura - wymiary
Szerokość 64 cm
Głębokość 60 cm
Wysokość 123-133 cm
Waga 17 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47-57 cm
Materiał obicia ekoskóra