Fotel obrotowy Portugal – energetyczne siedzisko dla gracza

Jeśli nudzą Cię zwykłe fotele gamingowe, mamy prawdziwą petardę – fotel obrotowy Portugal! Żywiołowa czerwień wprowadzi we wnętrzu niesamowitą energię, która przyda się w czasie gry. Nie obawiaj się o ból kręgosłupa – zastosowane rozwiązania umożliwiają spędzenie na fotelu kilku godzin!

Fotel zrobiony jest z ekoskóry, więc z łatwością go wyczyścisz. Czerwień urozmaicono dodatkiem zieleni i kilkoma wyrazistymi detalami, które doskonale zdefiniują fana piłki nożnej. Znajdują się tu flaga Portugalii, wizerunek piłki i numer 7 na zagłówku. Siódemka kojarzy się z jednym z najbardziej znanych zawodników pochodzących z tego kraju – Cristiano Ronaldo.

Fotel gamingowy Portugal to nie tylko wyjątkowy design. Szczególnie ważna jest jego funkcjonalność. Na jakość codziennego użytkowania wpływa odpowiednio wyprofilowany kształt siedziska. Wysokie oparcie zapewnia podparcie dla kręgosłupa nawet podczas długich rozgrywek. Na komfort wpływają też zmiękczone podłokietniki oraz odpinana poduszka, na której oprzesz kark.

Fotel ma opcję regulacji wysokości siedziska, dzięki czemu można idealnie dopasować go do wzrostu użytkownika. Mechanizm TILT pozwala swobodnie odchylić się do tyłu i zablokować krzesło w pozycji pionowej. Bezproblemowe obracanie i przesuwanie fotela zapewnia podstawa z pięcioma kółkami.

Czerwony fotel dla gracza świetnie sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, urozmaici też przestrzeń domowego biura. A może masz specjalną strefę rozrywki w swoim mieszkaniu? W każdym przypadku będzie to trafiona propozycja, która ożywi całe pomieszczenie.

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 109 cm
Waga 16 kg
Do pobrania