Fotel gabinetowy Ranger – funkcjonalny mebel do Twojego biura

Wybierając odpowiedni fotel do twojego gabinetu lub biura, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na fotel gabinetowy Ranger, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pozytywnie zaskoczy! To mebel, który pozwoli Ci spędzać czas przed biurkiem w wygodnej i zdrowej dla ciała pozycji, a jednocześnie doskonale wpasuje się w wyposażenie Twojego wnętrza.

Fotel gabinetowy Ranger dostępny jest w kolorze popielato-pomarańczowym, który z pewnością dopasuje się do klasycznych przestrzeni, zachowanych w stonowanych kolorach. Mebel nada wnętrzu oryginalnego charakteru.

Ważnym aspektem jest również funkcjonalność mebla. Fotel gabinetowy Ranger posiada wbudowany mechanizm TILT, który umożliwia ustawienie jego części w wygodnej i zdrowej dla Ciebie pozycji. Dodatkowo jego zgrabne podłokietniki oraz wyprofilowane oparcie pozwoli poczuć Ci, czym jest prawdziwa wygoda.

Materiał znajdujący się na siedzisku oraz oparciu to wysokiej jakości tkanina. Wymiary fotela: wysokość całkowita: 120-130 cm, wysokość siedziska: 47-57 cm, szerokość: 64 cm, głębokość siedziska: 65 cm.

Wymiary
Głębokość 65 cm
Szerokość 64 cm
Wysokość 120-130 cm
Do pobrania