Efektowny mebel wypoczynkowy do pokoju

Estetyczny fotel Hebe podkreśli charakter wnętrza swoim przyjemnym wizualnie designem. Pasuje do aranżacji w stylu klasycznym, skandynawskim, nowoczesnym i vintage. Może znaleźć się w salonie i sypialni, ale pasuje właściwie do każdego pokoju czy gabinetu. Wygląda elegancko i stylowo, zestawiony z wersalką lub sofą o podobnym obiciu stworzy wspaniały kącik wypoczynkowy.

Ma praktyczne wysokie oparcie i wygodne podłokietniki, co zwiększa komfort przesiadywania na nim, a jednocześnie dzięki ładnemu designowi podnosi atrakcyjność wizualną całego pomieszczenia. Atutem jest także wygodne siedzisko, które się nie odkształca.

W siedzisku fotela Hebe znajduje się sprężyna falista i pianka - dlatego jest ono tak wygodne. Oparcie również wypełnione jest pianką i dodatkowo wzmocnione pasem tapicerskim. Stylową i dyskretną dekorację stanowią ozdobne guziki. Metalowe nóżki dopełniają całości niebanalnego designu mebla. Wymiary wynoszą: 80 × 90 × 104 cm.

Fotel Hebe bez trudu znajdzie swoje miejsce pośród klasycznych, drewnianych mebli, jak i tych bardziej nowoczesnych z metalowymi elementami. Dopasowanie odpowiednich dodatków pozwoli na stuprocentowe oddanie jego charakteru.

 

Cechy szczególne mebla:
• Odpowiednio dopasowane i wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki zwiększają komfort użytkowania
• Zgrabne, metalowe nóżki nadają nietuzinkowy charakter
• Dopełnieniem estetyki są ozdobne guziki w oparciu
• Tył mebla w tkaninie meblowej
Wymiary
Głębokość 85 cm
Szerokość 97 cm
Wysokość 104 cm
Waga 30 kg
Do pobrania