Fotel Hestia - elegancka nowoczesność w twoich wnętrzach

Fotel Hestia to połączenie prostoty i dobrego stylu. Wygląda elegancko, będzie więc świetnie pasować do reprezentacyjnego salonu, ale także do gabinetu i sypialni. Może być głównym elementem kącika wypoczynkowego, ponieważ sam jego wygląd zachęca do siadania w nim. Najlepiej wygląda w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych.

Fotel Hestia ma głębokie, wygodne siedzisko i oparcie, które zapewni maksymalny komfort plecom. W takim fotelu możesz spędzić naprawdę dużo czasu. Atutem są także wąskie podłokietniki, które pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Estetyczna i przyjemna w dotyku tkanina obiciowa to kolejny plus.

Wypełnieniem siedziska fotela są sprężyna falista i pianka HR, a oparcia - pianka formatka. To zapewni komfort podczas siedzenia. Sam fotel ma prosty design, wygląda stabilnie, solidnie, ale elegancko. Metalowe nóżki nie tylko dodają smukłości, ale także pomagają w utrzymaniu czystości pod meblem. Wymiary wynoszą: 70 × 83 × 96 cm.

Idealnie zgrywa się z narożnikiem, dwa takie same fotele plus narożnik stworzą piękny i nowoczesny komplet wypoczynkowy. Pasuje do różnego rodzaju mebli i dodatków.


Cechy szczególne mebla:
- Wąskie podłokietniki pozwolą oszczędzić miejsce w salonie czy pokoju dziennym
- Zgrabne, metalowe nóżki nadają nietuzinkowy charakter
- Tył mebla w tkaninie meblowej
Wymiary
Szerokość 70 cm
Wysokość 96 cm
Głębokość 83 cm
Waga 42 kg
Do pobrania